GAPTUVALNYA

GAPTUVALNYA national and fashion - це молодий унікальний бренд, визначальною характеристикою якого є індивідуальний підхід до створення красивого та зручного одягу.
Філософія бренду - естетика завдяки високій якості. Ретельне опрацювання швів та їх мереживна обробка роблять вироби бренду прекрасними не лише ззовні, а й зсередини.

Репутація бренду має досить важливе значення, саме тому одяг від GAPTUVALNYA створюється з використанням професійних  матеріалів всесвітньо відомих виробників та натуральних тканин виключно високої якості.

Екстраординарність крою, краса і вишуканість силуетів, модні тенденції та настроєві акценти у вигляді стильної вишивки - роблять бренд унікальним, як серед виробників етноодягу так і серед сучасних дизайнерів.

Круїзна колекція від GAPTUVALNYA - це незвичайний крій, повітряна легкість та вишуканість. Одягніть своє літо у невагомість, дозвольте собі зробити його незабутнім.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380507125110
www.facebook.ru

About Us

Odessa Fashion Week - первая профессиональная неделя моды в Одессе, которая призвана содействовать развитию индустрии, продвигая украинские торговые марки одежды, обуви и аксессуаров.

Мероприятие построено на профессиональных принципах организации недель мод, принятых в мировой fashion-индустрии и представляет собой единственную профессиональную площадку в Одессе для дизайнеров, объединяя в едином цикле все необходимые маркетинговые стратегии продвижения для увеличения продаж.

Read More

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…