M`VIVE Новый Сезон Odessa Fashion Week SS18

З 05 по 09 жовтня в Концерт-холі «Сади Перемоги» успішно Відбувся VI сезон Odessa Fashion Week, в рамках якого свої колекції представили 25 українських та зарубіжних дизайнерів: MISS DM, ELEN GODIS, IRINA SIRYK, N`ART, GAPTUVALNYA, ELVIRA GAVRILOVA, ROYAL FAMILY, VICTOR CHERKASSKY, Viсtoria LYUVENA, KRISTINA AS, RYBACHUK TATYNA, NAIRA ARUTYUNIAN, TORBALINA, PLAY FASHION, PINK DREAMS by TATYANA IVASINA, MILLENIUM KIDS і NANI SABRINI.

05-06 жовтня традиційно відбулася Fashion-конференція з змістовною освітньою програмою від 11 успішних інсайдерів модної індустрії. Так, 05 жовтня в Концерт-холі «Сади Перемоги» спікери обговорювали тему «Як побудувати fashion-бізнес в Україна і де отримати потрібні знання ». У числі виступаючих були Заріна Семенюк, засновник Ukrainian Fashion Academy, організатор Odessa Fashion Week; Наталя Шапошникова, директор Одеського професійного ліцею технологій і дизайну; Поліна Кузнєцова, завідувач кафедри легкої промисловості Одеського технічного коледжу; Анна Логунова, завідуюча циклової комісією театрально-костюмерного відділу Одеського театрально-художнього училища; Надія Лаптєва, представник освітньої групи DonStream – ексклюзивного представника London College of Arts в Україна; Галина Москвіна, fashion expert, Професійний стиліст та іміджмейкер, організатор Art Fashion Hub і Інна Гузенко, директор TV-проекту і TV-школи Play Fashion Junior.

odessa fashion week

06 жовтня в Impact Hub Odessa відбулася друга частина конференції на тему «Як просувати fashion-бізнес в Україні ». У числі спікерів виступили імідж-дизайнер, викладач Ukrainian Fashion Academy Алла Лісогор; fashion-expert, Професійний стиліст та іміджмейкер, Галина Москвіна; fashion-фотограф Василь Галушкин; дизайнер Олена Годіс і креативний директор 24/7 RAARE, pr-директор Mercedes-Benz Fashion Week Baku Айсель Гусейнова.

odessa fashion week

З 07 по 09 жовтня на території Trade Fashion Zone були представлені одяг та аксесуари українських торгових марок GI-BIJOU by IRINA GAGAUZ, VICTOR CHERKASSKY, TATYANA SHAKHMATOVA, ARGANI SHOWROOM, ALYONA SILVASHY, ELENA KANDZYUBA, ANDREY KOMAROV, а також Слов’янський одяг. 09 жовтня в рамках конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Generation на суд журі та публіки свої колекції представили Одеський професійний ліцей технологій і дизайну, Одеський технічний коледж, Одеське театрально-художнє училище і дизайнери молодих брендів MANDRAGORA, KOTYK SVITLANA, JULESS DESIGN, YARA.M і YANINA SERGEYEVA | BELARUS

odessa fashion week ss18

Талановитим і перспективним дизайнерам члени журі – незалежні fashion-експерти вручили спеціальні призи. Так, Заріна Семенюк, організатор Odessa Fashion Week спільно з усіма членами журі визначила найкращу колекцію сезону і вручила Диплом зі званням The Best Young Fashion Designer SS 2018 молодому дизайнеру з Білорусі YANINA SERGEYEVA і надала безкоштовну участь з повноцінною колекцією в наступному сезоні Odessa Fashion Week FW 2018-19, а Яна Райкес, зпів-організатор Тижня слов’янської моди в Парижі, яка відбудеться 16-19.10.2017, надала пільгову участь у своєму проекті. Також безкоштовну участь в своїх проектах дизайнеру бренду YANINA SERGEYEVA надали Марія Рєзнікова, засновник міжнародної фешн-події Тhe_Fabrika, націленої на масштабування бізнесу дизайнерів одягу по всьому світу, Ольга Баштовенко, організатор Mifida Fashion Day Cherkassy і Гайяні Вардікян, організатор Berdyansk Fashion Day.

Масштабне проведення Odessa Fashion Week стало невід’ємною частиною модної індустрії не тільки Одеської області, а й України в цілому, про що свідчить широкий інтерес модної публіки міста і профільної преси країни, традиційне представництво в Одесі міжнародних дизайнерів і співробітництво тижня моди з професійними модними майданчиками в Україні, Білорусі, Молдові, Польщі, Росії, Італії, Франції. Читайте більше за Odessa Fashion Week на офіційному сайті –

About Us

Odessa Fashion Week - первая профессиональная неделя моды в Одессе, которая призвана содействовать развитию индустрии, продвигая украинские торговые марки одежды, обуви и аксессуаров.

Мероприятие построено на профессиональных принципах организации недель мод, принятых в мировой fashion-индустрии и представляет собой единственную профессиональную площадку в Одессе для дизайнеров, объединяя в едином цикле все необходимые маркетинговые стратегии продвижения для увеличения продаж.

Read More

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…